Гарантии качества и возврата

Гарантия возврата денег в течение 14 дней.
Гарантия на изделия 1 год.

Магазин-шоурум в Киеве: ежедневно 10:00 - 21:00

Более 800 изделий в наличии

м. Вокзальная, ТРЦ "Европорт"
ул. Огиенко 15а, 2й этаж

КАТАЛОГ

Отзывы

«Купил своей девушке шикарное Болеро из меха лисы Каролина! Девушка по телефону полностью проконсультировала по размерам, оказалось все просто. Вживую гораздо лучше чем на картинке! Спасибо ребята!»
Дмитрий Ярмоленко,
владелец интернет-магазина, Киев
vk.com/painter2m
«Все нормально. Спасибо. Понравилась шубка.»
Виктор,
Тернополь
«Оценка максимальная - 10. Порекомендовала бы друзьям обязательно.»
Оксана,
Запорожье
«Получила шубку Джина. Качество бомба! Очень красивая, обслуживание на высшем уровне и приятные цены.»
Ольга,
Одесса
«Сам из Киева. Купил с доставкой ЕМС (прямо домой) жилетку на подарок! Правда переживал за размер, но Любимой всё подошло и понравилось. Спасибо Вам)»
Денитос,
Бостон
«Могу сказать ,что обслуживание и шуба на высоком уровне.Внимательные менеджеры всегда были готовы оказать посильную помощь.Мех очень понравился и пошив очень хороший.Коллективу большое спасибо,так дер... [читать далее]жать»
Наталия,
предприниматель, Одесса
«Обслуживание на высшем уровне. Шубку заказывала из нутрии, очень аккуратно и дорого сделана. Девочки, Вы умнички, многие женщины благодарны Вам, за то что Вы появились на рынке) Цена - качество.»
Наталия ,
Директор салона красоты , Винница
«Спасибо большое за этот прекрасный полушубок из песца, мех потрясающий, качество пошива изделия тоже радует! Очень довольна :)»
Яна,
владелица швейного ателье , Херсон
«Заказывала шубу по моим меркам. Через неделю уже она была у меня. Менеджер консультировала по всем вопросам. Внимательное отношение к клиенту, приятное общение. Спасибо большое.»
Наталья,
п. Марковка, Марковский р-н, Луганская обл.
«Заказывала шубку-жилет, очень переживала, но все зря! Получилось очень красиво, девочки подсказывали как будет лучше сделать. Они умнички! Сделали все быстро и доставили за 6 дней из Киева в Мурманск.... [читать далее] Получила и сразу надела =). Очень приятно было общаться с ними.»
Таня Веденеева,
Мурманск
vk.com/id5642968
«Можно купить шкурку каракуля.Спасибо.»
Ирина павлоград,
павлоград
«Забрали. Все подошло.»
Анна,
Киев
«Заказала жилет из песца-была очень довольна качеством. После получения, сразу заказала второй жилет из чернобурки-этот заказ был сделан во многом благодаря персональному менеджеру (её вниманию ... [читать далее]и терпению). Спасибо за хорошее обслуживание!»
Елена,
Медицина , Запорожье
«Заказала жилеточку из лисы. Спасибо менеджеру, за консультации и помощь с выбором необходимого размера. Жилетка пришла на следующий день после отправки, как на фото. Спасибо, очень довольна)»
Нестерчук Яна,
ведущий специалист , Краматорск
«"Большое спасибо, я рада.."»
Анна ,
Киев
Оставить отзыв
Все отзывы (805)

Хутро песець

Хутро песця є відомим та дуже престижним. Здавна він користується великим попитом та має досить високу ціну. Після того, як величні зірки кінематографу та відомі леді світу прикрасили себе хутром з песця, багато дизайнерів почали активно займатись створенням виробів з цього довговорсового хутра.
Песець є особливим різновидом лисиці, але має більш м’яке та пухнасте хутро. У виробі з песця можна легко перенести будь-який холод. Густий підпух робить хутро не просто теплим, а й дуже гарним. Хутро песця активно використовується в якості елементів для оздоблення одягу та аксесуарів з різних матеріалів та тканин.
В природі песець переважно білого кольору з тоненькими чорними або блакитними кінчиками. Блакитний песець є досить рідкісним, однак його вигляд надзвичайний. Білий остьовий ворс на кінчиках має блакитний колір. Відтінки від найблідшого до темно-бузкового. Це створює на білій основі павутиння або вуаль блакитного або бузкового кольорів. Такий песець ще носить назву вуалевого та має світлу підпуш. Білий песець має сіру густу підпуш, його ще називають срібним.
Білий песець проживає на островах та півостровах Північного Льодовикового океану та тундровій зоні. В природі існує кілька основних підвидів песця: берингський, ісландський, гренландський, песець острова Холл, песець Нувук, острова Прібилова, командорський блакитний, сибірський, свальбардсьбкий, унгавійський. Оскільки хутро песця цінується вже тривалий час, деякі підвиди потребують захисту, інакше вони можуть вимерти. Це зумовило значний розвиток селекційної роботи з розведення песця та створення його нових відтінків.
https://chicly-furs.com/images/upload/159.jpg
Штучне розведення песця набуло найбільшого розмаху в Фінляндії та Норвегії. Саме тут виводяться ексклюзивні породи, отримані з мутаційних форм блакитного песця на спадково закріплені. Основними такими мутаціями є сапфірові, коричневі, темно-бежеві, альбіносові. Інші виведені кольорові форми песців: перлинний, арктичний мармур, платина, срібло.
Сапфірові песці мають чисто блакитне хутро, коричневий — має колір, схожий на перлинну норку. Песці альбіноси мають чисто біле хутро з рівномірним окрасом.
Перлинний песець має біле хутро. Яке оптимально підходить для фарбування у світлі кольори, або використовується у природному вигляді. Срібний песець схожий на сріблясто-чорну лисицю, але вість не виражена та має лише 2 кольори. При виготовленні різних виробів срібний песець тонують або відбілюють. Платиновий та мармуровий окраси є як серед песців, так і серед лисиць. Малюнок на них створюється кольором остьового ворсу на світлій підпуші.
М’яке та ніжне хутро песця з чудовими теплозберігаючими властивостями дозволяє створювати дивовижні моделі та надзвичайні силуети. Всі вироби з хутра песця виглядають розкішно та вишукано, що в повній мірі відображається на їх вартості. Нерідко вироби з песця створюються з природниї кольорів хутра. Такі вироби мають особливу, заворожуючу чарівність.
Блакитний песець став настільки бажаним та знаменитим, що виробники старанно шукали можливість створювати вироби з фарбованого хутра. Фарбовані жилети та шуби з песця не стають менш популярними з року в рік. Завдяки новітнім технологіям та методикам обробки збільшується строк служби виробів та значно розширюється палітра створюваних кольорів. Рожеві, блакитні, бузкові, яскраво-червоні та вишукано ніжні вироби з хутра песця пропонують своїм покупцям виробники.
Обробляти хутро песця досить важко, тому що саме хутро має досить нерівномірий колір та різну товщину самих шкурок. Тому при виготовленні кольорових виробів окремі пластинки фарбуються до того, як будуть зшиті разом.
З песця виготовляють шапки, шуби, жилетки, горжетки, хутрові комірці та багато іншого. Вироби з однаковою граційністю можуть бути як довгими, так і короткими. Хутро песця пухнасте. Тому особливо приталеного силуету досягнути не вдасться. Песець — це лише розкіш і шик, він додає об’єм навіть дуже струнким. Необхідно враховувати, що розкішна річ з песця не призначена для щоденного вжитку. Це виключно святкова річ для урочистих подій. Виключення становлять невеличкі сувенірні виробі — брелоки та підвіски з хутра песця, які носять на сумках або просто в руках.
Хутро песця вимагає ретельного постійного догляду та вірного зберігання. Темне прохолодне приміщенні, відсутність зайвої вологи, нечаста, але регулярна професійна чистка та тканинній основі затемнений чохол подарують вашій шубі чи жилетці довге життя та гарний вигляд. Таку улюбленицю можна носити навіть впродовж 10 сезонів.
Цілком виправдано дозволити собі цю розкіш, незалежно від її вартості. Адже отримувана від використання насолода, захоплені погляди оточуючих та приголомшливий зовнішній вигляд варті витрачених коштів.

11 августа 2016

Остались вопросы? Мы подскажем!

Заказать звонок

Skype: chicly.furs

2012-2018 © «ШИКАРНЫЕ МЕХА»

Тексты и графические материалы на сайте являются собственностью Автора, копирование без уведомления и любое их использование преследуется по Закону Украины. Ⓒ 2012-2016

0 800 335 695
Бесплатно со всех мобильных и
городских телефонов в Украине
Звоните прямо сейчас!
Заказать обратный звонок
0
КОЛЦЕНТР09:00 - 21:00
ШОУРУМ10:00 - 21:00
0 800 335 695
Бесплатно со всех мобильных и
городских телефонов в Украине
Заказать обратный звонок
Добавить сайт в закладки